Subpage photo

kilka ciekawostek

Aktualności

Załoga Kulesz/Kulesza ponownie wystartuje w Boguchwale
06 maja 2022

Załoga Kulesz/Kulesza ponownie wystartuje w Boguchwale

Na starcie w Boguchwale, powtórnie  pojawi się czerwone Porsche 944 z sympatyczną załogą, która tworzy duet nie tylko w rajdowym samochodzie, ale wspólnie pokonuje również życiowe zakręty.

Dariusz i Irena Kulesza mają już na swoim koncie niejeden start w rajdach na regularność. Zadebiutowali w 2016 roku, w Pucharze Polski Pojazdów Zabytkowych, brali udział w Grand Prix Polski Pojazdów Zabytkowych. W sezonie 2019 rywalizowali w Czechach, podczas IX edycji kultowego Rallye Praha Revival. W minionym sezonie zaliczyli dwie rundy MPHRR -  w Częstochowie oraz Boguchwale. Wystartowali także w rozgrywanym w sierpniu 2019 – V Rajdzie Monte Lanckorona.

Darek i Irena są wspaniałym przykładem załogi czerpiącej radość ze startów, bo jeśli nawet nie walczą o najwyższe lokaty, to świetnie się bawią – zawsze życzliwi, pogodni i uśmiechnięci. Pokazują pozostałym, że to nie pusty slogan, iż „życie zaczyna się po 50”.  ???? A żywiołowości mogą pozazdrościć im młodsi rywale.

Z wielką przyjemnością powitamy ich ponownie w Boguchwale.

Ostatnie wpisy

Ostatnio dodane

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.